• для дрібних чагарників, жорсткої трави
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Диск |
| Загальні | |
| Вага | 0.44 кг |
| Особливості диска/ножа | |
| Кількість зубів | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12951 |
| Діаметр | 255 мм |
| Діаметр посадки диска | 25.4 мм |
| Розмір паковання | 0,265x0,26x0,002 м |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Товщина | 1.5 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴


